ZenMate İle Yasaklı Sitelere Giriş

ZenMate İle Yasaklı Sitelere Giriş

ZenMate‘yi bilmeyenler için tekrarlayalım. ZenMate, chrome ve firefox tarayıcıları için adeta bir eklenti ve kurtarıcı diyebiliriz. Proxy eklentisi kategorisinde yer alan bu uygulama sayesinde ülkenizi değiştirebiliyor, dns ayarlarınızı seçmiş olduğunuz ülkeye göre sınıflandırabiliyorsunuz. Tabi ki bunun bir sınırı var ve bu sınırda 5 ülke seçmenize kadar izin veriyor. Bundan daha fazla ülke seçmek ya da alternatif ülkeler ile birlikte internette gezinmek isteyen kullanıcılar ellerini cebine atmalı ve premium üyelikten satın almalıdır.

ZenMate Eklentisi Proxy Ayarları

Genel anlamda gmail, twitter, facebook gibi ünlü sitelerden ekstra hesap açılacağı zaman bir çok kişi tarafından tercih edilen bu uygulama, türünün ilk ve kesin sonuç veren örneği diyebiliriz. ZenMate ile istediğiniz siteye özgürce giriş yapmanız mümkündür. Kullanıcılara her zaman daha güzel ve farklı bir deneyimi bu kadar basit bir arayüze sahip olan programın sunuyor olması ise mutluluk verici diyebiliriz. Dns değiştirme konusunda son derece başarılı olan bu programı sizlere sunalım.

zenmate eklentisi

Sizleri daha fazla merakta bırakmak istemiyoruz eğer chrome kullanıcısı iseniz buradan, firefox kullanıcısı iseniz buradan eklentiyi yükleyebilir ve gönül rahatlığı ile ZenMate eklentisine sahip olabilirsiniz. İndirdikten sonra e-posta adresinizi gireceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Buradan mail adresiniz ile birlikte kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt oluşturduktan sonra istediğiniz 5 ülkeyi seçerek bu ülkelerin proxylerini kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Sanki o ülkeden giriş yapıyor ve ülkenin kullanıcıymışsınız gibi bu deneyimi yaşamak sizlerin elinde. İstediğiniz zaman tarayıcınızın sağ üst alanında bulunan bu programı deaktif edebilir ve kendi güncel proxylerinizi kullanabilirsiniz. Yardımcı olabildiysek ve programı sizlere tanıtabildiysek ne mutlu bize. Kalın sağlıcakla..

Altenatif program arayanlar için;

ultrasurf yasaklı sitelere giriş

mebin yasaklamadığı oyunlar listesine de göz atmak ister misiniz ?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.