Youtube’a Giremiyorum 2017

Youtube’a Giremiyorum 2017

Dünyanın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olan, bir günde milyarlarca insan tarafından ziyaret edilen, aynı zamanda gelmiş geçmiş en büyük video paylaşım ağı olan Youtube, kesinlikle son derece eğlenceli bir yerdir. Burada video izlemek veya müzik dinlemek insanı oldukça iyi hissettirmektedir. Bununla birlikte Youtube üzerinde video paylaşımı da yapılmaktadır. Peki ama video paylaşımı yapmak veya video izlemek için Youtube’a giriyor olmanız gerekir, değil mi? Peki siz Youtube’a girebiliyor musunuz? Eğer Youtube’a giremiyorum 2017 gibi sorunlara sahipseniz, yazımızın devamı tam da sizin için uygun olacaktır. Bundan sonra Youtube’a engelsiz bir şekilde nasıl gireceğinizi anlatacağız. Artık bu konuda sorun yaşamıyor olacaksınız.

Youtube’a Girmek İçin Yardımcı Uygulamalar

Youtube’a giriş yapmak istiyorsunuz ancak ülkemizden girişlere kapatılmış olması nedeniyle giriş yapamıyor musunuz? O zaman hiç üzülmenize gerek yok. Youtube’a giremiyorsunuz ancak Google’a girebiliyorsunuz. Hemen Google Mağazaya girerek oradan bir VPN uygulaması edinebilir ve eklenti olarak kurabilirsiniz. Bununla birlikte eğer Youtube’a bağlanmak istediğiniz cihaz telefon ya da tablet ise yine aynı şekilde farklı uygulamalar edinebilirsiniz. Bu konuda Opere VPN’i örnek gösterebiliriz. Kullanabileceklerinizden biri bu program olabilir. Ayrıca DazyShield gibi kaliteli ve eski uygulamaları da kullanarak girişinizi yapabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde değil Youtube’a, istediğiniz her yere girişinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Proxy Sitesini Kullanabilirsiniz

Youtube’a giriş yapmanın bir diğer yolu Proxy sitesi kullanmaktır. Bildiğiniz gibi erişimi kapatılmış ve engellenmiş bir siteye giriş yapmanın en eski yöntemlerinden biridir. Neredeyse bilmeyen kimse yoktur. İnternet üzerinden kendinize göre bir Proxy sitesi bulabilir ve oraya Youtube yazarak giriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte KTunnel ve VTunnel gibi siteleri de kullanabilirsiniz. Her biri giriş yapmanıza olanak tanıyacaktır. Tabii denenebilecek en son yöntem olduğunu söylemekte fayda var çünkü bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bundan önce DNS değiştirme işlemleri yapabilirsiniz.

DNS değiştirerek çok daha rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bunun için ağ paylaşım merkezinden ağ bağlantınıza tıklayabilir, özellikler deyip İnternet Protokol Sürümü 4 üzerinde bulunan ve var olan DNS adreslerini değiştirip yerine yenilerini yazabilirsiniz. Böylece son derece rahat bir şekilde giriş yapmış olursunuz.

Aynı sorunu “Twitter’a Giremiyorum 2017” ve “Facebook’a Giremiyorum 2017” konularında da ele aldık, dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.