Xiaomi Mi DNS Değiştirme

Xiaomi Mi DNS Değiştirme

Çok güçlü özellikleri ile bilinen Xiaomi Mi cihazlarının her biri üretime başlandığı günden buyana kadar oldukça faydalı bir cihaz olarak kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştır. Sürekli olarak kendini güncellemesi ve yeni modellerini piyasaya sürmesi üzerine daha da fazla kullanıcı sayısına ulaşmaya devam eden bu telefonların fiyatları ise günümüzde amiral gemisi olarak adlandırılan akıllı cihazlara oranlara oldukça ucuz bulunmaktadır. Özellik bakımından bu kadar zengin olmalarına rağmen eş değer nitelikteki diğer markaların amiral gemilerinden çok daha uygun fiyat ile satılması ise tercih edilmesini sağlar. Android cihazların arasında Çin yapımı olarak bilinen ve kalite bakımından bütün kullananlardan tam not alan bu teknolojik iletişim araçları sayesinde diğer modeller fiyat konusunda biraz daha gölgede kalmaktadır. İnsanların şu günlerde ki tek beklentisi çağın getirmiş olduğu yenilikleri rahatlıkla kullanılabileceği bir telefona sahip olmaktır. Ayrıca yasaklanan siteler için de DNS ayarları değiştirilerek oldukça basit bir şekilde bütün bağlantılara erişim sağlanabilmektedir.

Yasaklı Sitelere Erişim Adımları

Özellikle ülkemizde dünyaca ünlü birçok önemli siteye giriş zaman zaman yasaklandığı oluyor. Bu sebeple kullanıcılar oldukça rahatsız olarak bu sitelere ulaşmanın yollarını arıyor. Çeşitli sebepler üzerinden erişimi engellenen bağlantılara en basit şekilde DNS değiştirme yöntemi ile ulaşılıyor. Bu sebeple akıllı cihazlarda da bu özelliklerin hangi adımlar sonucu sağlandığı oldukça merak ediliyor. Xiaomi Mi cihazları Android tabanlı telefonlar olduğundan ayarlar bölümünden mevcut kullanılan Wi-Fi aracına girildiğinde özelliklerini değiştirmek ise oldukça az bir süre alıyor. DNS değiştirmek için gerekli olan tek şey ulaşmak istediğiniz internet sitesinin yasak olmadığı bir ağın numarasını öğrenmektir. Bunun dışında herhangi bir zorluk çekmenize gerek kalmayacaktır. Bu adımların doğru şekilde ilerlenmesi durumunda dilediğiniz sayfaya giriş yapabilmeniz sağlanır.

Donanım Olarak Çok Güçlü Bir Telefon

Piyasaya bakıldığında donanım bakımından en güçlüler arasında yer alan Xiaomi Mi marka telefonlar dayanıklılık açısından da oldukça sağlam yapıdadır. Kullananların donanım niteliklerden oldukça memnun olması sürekli olarak yenilenen modellere daha da büyük ilgi gösterilmesine olanak sağlar. Dış görünüş olarak günümüz Android cihazlarına benzer nitelikler taşıması da oldukça beğeni toplamaktadır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.