Vailux Markasının En Teknolojik Saatleri modasaat.com ile Kolunuzda.

Vailux Markasının En Teknolojik Saatleri modasaat.com ile Kolunuzda.

Aksesuar kullanımlarında saat çok önemli bir yer tutar. Seçimlerinizle şıklığınıza şıklık katabilir, çok özel davetlerde kendinize özel tarzınızı kaliteli bir saat modeli ile tamamlayabilirsiniz. Bu alanda tercih edeceğiniz vialux kol saatleri oldukça kaliteli kullanımlar sunmaktadırlar. Saatlerde su geçirmezlik, kronometre, takvim gibi özelliklerde kullanılarak fonksiyonellik sağlanabiliyor. Quartz pilli olan modellerde şıklık daima ön planda tutulmaktadır. Hem bay hem de bayan modellerde ışıl ışıl özellikler bulunmaktadır. Erkek modellerde az da olsa slikon kordonlar yer alıyor. Siyah ve kırmızı modellerde gençlere özel spor tarzlar adına ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Çelik modellerde erkek kol saati seçeneklerinde gümüş ve altın rengin uyumunu bulabileceğiniz gibi, tamamen rose kaplama modeller siyah takım elbiselerle mükemmel uyum sağlayacak renk tonları olmaktadır. Siyah ve grinin uyumu da çok kullanılmakta ve deri kordonlarda siyah, gri, bordo, lacivert, kahve tonları oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bazı tasarımlarda rakam kullanılmıyor. Ancak bazı tasarımlarda kullanılan bazı rakamlar ya da tam tur rakam seçenekleri çok fazla beğenilmektedir. Özellikle vialux saat erkek modellerinde çelik tasarımlar klasik kullanım tercih eden baylar için oldukça şık özelliklerdedir. Saatlerin iç kısımlarında kullanılan farklı renkler bu alanda uyumlu kombineler ve modern tasarımlar ortaya çıkarabiliyor. Klasik modeller genel bir kullanıcı kitlesine hitap etmekte, spor kullanımlar ise genelde genç bireylere hitap eden kullanımlar olmaktadır.

Bayan modellerde ise çeliğin ağırlığı hissedilmektedir. Şıklık ve zarafet tasarımlarda kendini göstermekte, bu nedenle vialux bayan kol saati fiyatları farklı fiyat aralıklarında yer alabilmektedir. Bayan modellerde genel bir ışıltı gözlerden kaçmıyor. Parlak küçük taşlarla süslü modeller oldukça hoş seçimler ortaya çıkarabiliyor. Beyaz, bordo, gri, kahverengi, kırmızı, rose gold, siyah kordon renkleri bulunmakta ve bayan modellerinde yuvarlak kasa modelleri oldukça beğenilmektedir. Bazı modellerin kordon kısımları daha kalın olabiliyor. Bazılarında ise şıklık ince detaylarla sağlanabiliyor. Kişisel beğenileriniz ve kullanım alanlarınız seçim yapacağınız modellerde belirleyici olacaktır. Şık ya  da günlük kullanımlar için klasik ya da spor seçenekler arasında tercihler yapılabilir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.