Turkcell Vodafone Bedava İnternet

Turkcell Vodafone Bedava İnternet

Turkcell ve Vodafone kullanıcılar bedava internet kullanma fırsatına sahip olmaktalar. Çeşitli kampanyalarla birlikte Turkcell ve Vodafone kullanıcılarının bedava internet kullanmaları mümkün olmaktadır. Turkcell bedava internet; faturalı ya da faturasız fark etmeksizin bütün kullanıcılara tanınmaktadır. 2015 yılına özel olarak yapılan bu kampanya kapsamında; 3 ay boyunca ayda 1 GB’a kadar internet bütün Turkcell kullanıcılarına bedava verilmektedir. Sadece Turkcell kullanıcılarına özel olarak sunulan bu kampanya; bu operatörleri kullananlarının 1 GB’a kadar bedava internete sahip olabilmelerine olanak sağlamaktadır. Turkcell kullanıcıları için yapılan bu kampanya ile birlikte her Turkcell kullanıcısı; faturalı ya da faturasız fark etmeden, 3 ay boyunca her bir ayda 1 GB’a kadar ücretsiz internet kullanma fırsatına sahip olacak. Bunun için cihazınızın mesaj bölümüne giriş yapmanız ve 3AY1GB yazıp, 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. Gelecek onay mesajından sonra internetinizi 3 ay boyunca, her ay 1 GB’a kadar olacak şekilde ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel yanı da; sadece faturalı hat sahipleri için değil; aynı zamanda faturasız hat kullanıcıları için de sunuluyor olmasıdır.

Turkcell bedava internet olayından faturasız hat kullanıcıları da 2 farklı seçenekten birisini tercih ederek faydalanma fırsatı bulmaktadırlar. Faturasız Turkcell kullanıcıları; Turkcell bedava internet olayından yararlanmak için, telefonun mesaj bölümüne HEDIYE bir boşluk AYLIK1GB yazıp, 2222’ye gönderecekler. Bir başka yol ise; HEDIYE bir boşluk HAFTALIK yazarak, 2222’ye yollamak olmaktadır. Bu şekilde faturasız hat kullanıcıları da bu kampanyadan doyasıya faydalanmak fırsatı bulmaktadır. Hem faturalı, hem de faturasız hat kullanıcıları için 2015 yılına özel olarak 3 ay boyunca sunulan bu kampanya; ciddi bir şekilde rağbet görüyor. Ayrıca Turkcell’den Ramazan Ayı boyunca 2 GB’a kadar bedava internet hizmetini de faturalı ve faturasız kullanıcılarına sunuyor.

Turkcell’de olduğu gibi Vodafone’da da aynı şekilde bedava internet kampanyası yer almaktadır. Vodafone kullanıcıları için Ramazan Ayı boyunca 2 GB ücretsiz internet fırsatı yer almaktadır. Bu kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanma fırsatı hem faturalı, hem de faturasız Vodafone kullanıcılarına tanınmaktadır; aynı zamanda yine farklı bedava internet kampanyası da yer almaktadır. Vodafone bedava internet sayesinde artık bu operatörü kullananlar; internete girmek için, ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmayacaklar.

Vodafone bedava internet kampanyalarından bir tanesi de; opera mini programı ile karşınıza çıkmaktadır. Programı kolaylıkla cihazınıza indirerek, internette bedava gezinebilirsiniz. Opera mini programını bilgisayarınıza indirdikten sonra; sırasıyla menü, ayarlar, mobil ağlar, erişim noktası adları ve yeni APN oluştur butonlarına tıklıyorsunuz. Daha sonra opera mini uygulaması sayesinde kolaylıkla internette fink atıyorsunuz. Vodafone bedava internet fırsatını kullanıcılarına sunarak, internet için insanların para ödemelerinin de önüne geçmiş oluyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.

3 Yorum var

  1. SonyXperiaTR 16 Şubat 2016 Cevapla
  2. shovkovskiy 16 Şubat 2016 Cevapla
  3. emrekayabjk 16 Şubat 2016 Cevapla