Sony Xperia XZ1 DNS Değiştirme

Sony Xperia XZ1 DNS Değiştirme

Yasaklı internet sitelerine giriş sağlamak için ağ ayarlarından DNS değiştirerek erişim engeli problemine kökten çözüm getirebilirsiniz. Ülkemiz de sık sık yaşanan bu problem nedeniyle internet özgürlüğüne kısıtlama getirilmesini birçok kullanıcı uygun bulmamaktadır. Sitelere erişim özgürlüğünü elde etmek adına kullandığınız Sony Xperia XZ1 akıllı telefonlarınızın ayarlarını nasıl değiştirebileceğiniz konusunda sizlere yazımız yardımcı olacaktır. Premium tasarımı ve eşsiz özellikleri ile bu cihazda bütün engelleri kaldırabilirsiniz. Bağlandığınız internet seçenekleri üzerinden ağ ayarlarını güncellemeniz ve girmek istediğiniz sitelerin erişimin sağlandığı herhangi bir DNS numarası ile değişim yapmanız yeterli olacaktır. Tüm bu basit işlemlerin ardından mobil yaratıcılıkta çığır açan yenilikçi algoritmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

3D Tarama Konusunda Eşsiz Performans

İnsan gözünün yeteneklerini dahi geride bırakan son teknoloji Motion Eyeo kamerası ve 3D Oluşturucu özelliği bu telefonda kullanıcılara sunuluyor. Yepyeni bir yaratıcılık ürünü olarak 3D objelerin kolay ve bir o kadar hızlı biçimde taranmasına sebep olan 3D oluşturucu sayesinde yalnızca bir dakikada tarama yapılabiliyor. İlk kez bir akıllı telefonda geliştirilen dört tarama modu sayesinde kafa, yüz, yiyecek ya da serbest formda cisimlerin taraması yapılabiliyor. Bu muhteşem teknoloji ürünü oluşturucu sayesinde nesneleri 3D olarak kaydetmeniz, düzenlemeniz ve de görüntülemeniz mümkün oluyor.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Özelliği

Xperia XZ1’in nefeslerini etkileyen cinste bir video oynatma imkanı ile sıra dışı videolara imza atabilirsiniz. Ayrıca lider teknoloji görüntülerine ek olarak yüksek çözünürlüklü ses sistemi sayesinde Premium dinleme deneyimi de bu telefona sahip olanlar tarafından yaşanabiliyor. 19 MP arka kamerası öngörülebilir yakalama fonksiyonu ile sizin komut vermenize gerek kalmadan nesneleri ya da hareketleri algılayabiliyor. Birinci sınıf 13 MP ön kamerası ile net ve kaliteli yüksek çözünürlükteki öz çekimler çekebilmeniz de söz konusudur. Ekran sağlamlığı açısından da oldukça dayanıklı bir cihaz olması uzun süren bir kullanım ömrü tanıyor. Doğa olaylarından etkilenen renk tonlanmaları sayesinde üç farklı seçeneklerden birisine tercihiniz doğrultusunda sahip olma şansınızın olduğunu asla unutmayınız. Tercih seçenekleri arasında Klasik siyah, Sıcak gümüş ve Ay mavisi adı altında çeşitleri yer almaktadır. Tasarımına derinlik katan renkleri herkesin ilgi alanına uyacak niteliklere sahip olarak düşünülmüştür.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.