Samsung Galaxy S8 DNS Değiştirme

Samsung Galaxy S8 DNS Değiştirme

Samsung firmasının yeni amiral gemisi Galaxy S8 tasarımı ve özellikleri ile bütün herkesi kendisine aşık etmeyi başardı. Gelmiş geçmiş en göz alıcı görüntüsüne ve zarifliğine sahip olan S8 için kullanıcıların hepsi tam puan verdi. Full ekran kaplı ön yüzü ve çizilmeyen gövde yapısı sayesinde herhangi bir korumaya dahi gerek duymadan gönül rahatlığı ile bu cihazı kullanabilirsiniz. Su geçirmez özelliği ile daha uzun ömürlü bir kullanım süresini tanıyan yeni akıllı telefonda özellikler saymakla bitmek bilmiyor. Sağlık açısından da geliştirme yaşanan bu modelde parmağınız sayesinde kalp atış hızınız saniyeler içerisinde ölçülebiliyor. Ayrıca internet bağlantısı konusundaki çekim gücü hızına daha da hız katan nitelikleri arasında yer alıyor. Ülkemizde yasaklanan birçok siteye erişim sağlama konusunda DNS ayarlarının değişmesi ise Galaxy S8 cihazında diğer akıllı cihazlara oranla daha çabuk gerçekleşiyor.

DNS Değiştirmek İçin İzlenecek Adımlar

Ekran yapısı ile kolay kullanım amaçlı geliştirilen menü seçenekleri sayesinde dilediğiniz ayarı yapmak yalnızca saniyelerinizi alacağından bağlantı ayarlarını da hızla değiştirebilirsiniz. Galaxy S8 cihazı kullanıcıları erişim engeli getirilen sitelere rahatlıkla bağlantı kurmak için mevcut Wi-Fi ayarlarını kısa sürede değiştirebiliyor. Ekranın sağ kısmında yer alan ayarlar menüsü üzerinden bağlantılar seçeneğinde geliştirilmiş internet ayarları farklı DNS numaraları ile hızlıca güncelleniyor. Bu adımların ardından tarayıcı üzerinden yasak olan bütün sayfaları açmanız mümkün oluyor. Amiral gemisi olarak adlandırılan akıllı cihazlar içerisinde Galaxy S8 yeni üretilen diğer markalara oranla oldukça iyi bir performans göstermektedir.

Geliştirilmiş Menü Seçenekleri

Kendinize özel tasarım yapacağınız menü seçenekleri sayesinde ilgi alanınıza giren bütün uygulamaları sanal mağazacılık üzerinden cihazınıza indirerek kullanabilirsiniz. Her uygulamaya erişim hızı eş değer telefonlara göre daha yüksek olduğu için size zamandan tasarruf ettirecek bu cihaza sahipseniz yapamayacağınız şey kalmamış demektir. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü diğer modellerine göre fazlasıyla geliştirilmiştir. Yenilenen pil ömrü ile kesintisiz kullanım seçeneği de oldukça ayrıcalıklı bir özellik olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Menü içeriği ve eklenen özellikler kişilerin seçimlerine göre değişim göstermekte ve belirlenmektedir. Ekranın oval görüntüsü ise göz açısını daha iyi şekilde ayarladığından herhangi bir kullanım yorgunluğuna neden olmayacaktır. Göz algılayıcı sistemi sayesinde ekran ayarları size en uygun şekilde hizmet vermektedir ve ışık sistemi göz taramasına göre açık kalmaktadır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.