Proxtik ile Yasaklı Sitelere Girmek

Proxtik ile Yasaklı Sitelere Girmek

Erişime engellenen sitelerin bir çoğu devlet tarafından zararlı içerik barındıran web siteleri olmaktadır. Genellikle insanların zarar görmesin diye yapılan bu davranışlar sonucunda aslında olay amacının dışına sapmıştır ve politik çıkarlar uğruna dahil bir çok sosyal medya sitesi erişime kapalı hale gelmiştir. Bunun önüne geçebilmek için kurmuş olduğumuz dnsdegistirmek.com web sitesi üzerinde sizlerde aradığınız her türlü engeli aşmanın yolunu bulabilirsiniz. Bu yollardan biri olan Proxtik ise, sizleri yasaklı olan sitelere çok hızlı bir şekilde bağlayabilme servisidir. Proxtik ile Yasaklı Sitelere Girmek son derece kolay olduğu gibi bu servisi sunan İnternet sitesi de bulunmaktadır. Proxtik sayesinde hem karşı taraf sizlerin ip adresini göremiyor, hem de istediğiniz web sitesine çok rahat bir şekilde yurt dışı Dns’leri üzerinden bağlanabiliyorsunuz.

Proxtik yazarak çıkan web sitesine erişim sağladığınız karşınıza şöyle bir ekran gelecektir.

proxtik

burada yer alan “Girmek istediğiniz site:” ibaresine hangi web sitesine erişim sağlamak istiyorsanız onu yazarak erişim sağlayabilirsiniz. Son derece hızlı ve güvenilir olan bu servis sayesinde hemen sizlerde aradığınız standartlarda bir dns tarayıcısına ulaşabilirsiniz. Ktunnel ve vtunnel gibi web sitelerine erişim sağlamanıza olanak tanıyabilecek olan bu servisi sizlerde kullandığınız da memnun kalacaksınız. Bu gibi alternatif servislere ise sitemizden arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Yapamadığınız ya da takıldığınız her hangi bir konu olduğunda yorum olarak sormaktan çekinmeyiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. Mustafa 1 Temmuz 2016 Cevapla