İphone kapak ve silikon kapak modelleri

İphone kapak ve silikon kapak modelleri

İphone kapak ve silikon kapak modelleri

Eşsiz özellikleri ve mükemmel tasarımları ile pek çok apple telefon için tercih edilen telefon kılıfları, oldukça fazla model ve renk seçeneğine sahip. Hem bay hem de bayanlar için özel olarak dizayn edilen bu modeller de farklı teknik özellikler de bulabilmek mümkün oluyor.

Örnek olarak; bir iphone kapak tercih etmek istiyorsunuz. Bu kılıftan beklentileriniz nelerdir? Nasıl özelliklere sahip olmasını istersiniz ve seçimleriniz ne yönde? Bu sorularınıza kısmen de olsa yanıt verebilmek için şu maddeleri hazırladık. Sizlerde bu maddelere göz atarak biraz daha fikir sahibi olarak, seçimlerinizde farklı ürünlere yer verebilirsiniz.

Telefon kılıflarının getirileri nelerdir?

  • Şık ve ince yapısı ile telefonlarınıza modernlik kazandıracaktır
  • Şarjlı kılıflar, daha kolay kullanımları ortaya koyacaktır
  • Darbe emici özellikli kılıflar ve silikon kılıflar kullanıldığında, dışarıdan gelen etkilere karşı kırılmaz bir özellik sunulacaktır
  • Tercih edilen ürüne göre; kolaylıkla tak çıkart yapılabilir
  • Tasarımı sayesinde, cihaz üzerinde bulunan tuşlar kolaylıkla kullanılabilir
  • Kılıf tasarımı ile birlikte her hangi bir şebeke ya da sinyal sorunu yaşanmamaktadır
  • Modern ve şık bir görünüm kazandıracaktır

Genel olarak kılıfların kullanımı sonrası bu özellikler ortaya çıkmaktadır. Peki, tercih edilen kılıf çeşitleri genel olarak hangileridir? Örnek olarka size vereceğimiz ilk kılıf http://www.iphone7kapak.com/urun/hava-yastikli-seffaf-kilif bu bağlantıda yer alan kılıf modelidir.

Silikon kılıflar

Daha ince yapıya sahip olan silikon kılıflar, telefonu kavrama konusunda yardımcı olmaktadır. Şık ve modern görünümün yanı sıra, telefon kendi rengini göstermek üzere şeffaf olarak tercih edilebilir. Şeffaf modeller de yine farklı renk tonları da kullanılabiliyor. Renksiz olarak bir model, telefonun üzerinde yok denecek kadar az kendini gösterirken, sadece çiziklere karşı koruyucu özellik sunacaktır. Eğer silikon kılıf kullanmak istiyorsanız http://www.iphone7kapak.com/urun/super-ince-silikon-kilif bu ürüne bakmanızı öneririz. Süper ince bir silikon kılıftır ve sizin için en iyisi olacaktır.

Şarjlı kılıflar

Daha teknolojik bir ürün olan, sert plastikten üretilen iphone 7 kapak, şarjlı kılıf olarak tercih edilebilir. Ürün detayları için görsellere göz atabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.