İphone 7 plus için deri kılıf modelleri

İphone 7 plus için deri kılıf modelleri

İphone 7 plus için deri kılıf modelleri

Akıllı telefonlarımız, telefonlarımızın kılıfları ve kırılmaz camlar son zamanların vazgeçilmez üçlülerinden birisidir. Telefonlara ödenen servetin bir benzeri artık telefonların kılıflarına ve kırılmaz camlarına ödenmektedir. http://www.iphone7pluskilif.com/urun/deri-cuzdanli-kilif bağlantısına tıklayarak deri ve cüzdanlı kılıf modellerine bakabilirsiniz.

Saç modası, kıyafet modası, ayakkabı modası ve çanta modası derken artık son trend telefon kabı modası olmuştur. Şeffafından plastiğine, incesinden kalınına, akıllı kapaklısından düz kapaklısına birçok model telefon kılıfı mevcuttur. Son zamanlarda çıkan meyve şekilli kılıflar, kulaklı kılıflar ve simli kılıflar oldukça ilgi görmektedir. Telefon kılıflarınız ile şık olurken aynı zamanda titiz olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte hepsi yazımın devamında sizleri bekliyor. http://www.iphone7pluskilif.com/urun/miknatisli-deri-kilif bağlantısından bakabileceğiniz deri ve mıknatıslı kılıfları görebilirsiniz.

Şıklık Yarışı Telefon Kılıflarında

Kimi telefon kaplarının tercih sebebi, rengârenk ve hatta bazı modellerin ilginçliğidir. Özellikle, IPhone, Samsung Galaxy modelleri ve HTC telefonların üst markaları için harika telefon kılıfı tasarımları mevcuttur. Artık giydiğiniz kıyafetler dışında kullandığınız telefon kılıfları da tarzınızı belirlemektedir. Eğer sadelikten yanaysanız, daha düz renkte olan telefon kılıflarını, fakat dikkat çekmeyi istiyorsanız ve seviyorsanız da ışıltılı ve üç boyutlu tarzı telefon kılıflarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı kabartmalı modellerde olan telefon kılıfları da mevcuttur. Apple markası için tasarlanan telefon kılıflarında Apple logosuna ayrı bir önem verilmektedir. Örneğin bir IPhone 7 kılıf veya iPhone kılıfları ve kapak almak istiyorsunuz, mutlaka alacağınız kılıfta Apple logosuna verilen önemi göreceksiniz.

Daha Temiz Telefon Kılıfları

Yepyeni bir IPhone 7 aldınız ve buna uygun olarak IPhone 7 kılıf veya IPhone 7 kapak aldınız. Ancak aldığınız kılıf gün geçtikçe kirlenmeye başladı ve siz nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin. Sizler için araştırdım bile. İşte yapmanız gerekenler:

  • Telefon kılıfınızı aseton ile silebilirsiniz. Fakat aseton ile temizleme yaparken dikkat etmeniz gereken şey çok fazla sürtmemenizdir, aksi halde telefonunuzu çizebilirsiniz.
  • Eğer evde asetonunuz yoksa aynı işlemi diş macunu ile de yapabilirsiniz.
  • Telefon kılıfınızı sirke içinde 1 gün bekleterek de aynı sonucu elde edebilirsiniz.
  • Eğer telefon kılıfınızı 1 sene önce aldıysanız daha sağlıklı olması açısından bir yenisini almanızı öneririm.
Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.