İç çamaşırı çeşitleri nelerdir?

İç çamaşırı çeşitleri nelerdir?

Jüpon nedir? Saten gibi kaygan kumaşlardan üretilmiş bir tür astardır. Kaygan yapısı eteklerin daha düzgün durmasını ve bacaklarınıza dolanmamasını sağlar. Kıyafetin içinin görünmesini ve çamaşır izini yok eder. Eteğin yukarı çıkmaması için tercih edilir. http://www.gstringmodelleri.net/k/bikini-kulot bağlantısında yer alan külot modelleri kadınların en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Kombinezon saten geceliklere benzetilse de uyumak için uygun değildir. Jüpon modellerinin uzun versiyonudur. Elbiselerin altında astar olarak kullanılır. G string modelleri gibi kaygan kumaşlardan elde edilir. Askılı ve düz kumaştan yapılır. İç çamaşırı izini azaltır ve kıyafetlerin içinin görünmesini engeller. Kaygan kumaştan yapılması kıyafetlerin daha düzgün durmasını sağlar ve hareket ederken kolaylık sağlar.

Jartiyer nedir? Külotlu çoraplar icat edilmeden önce kullanılan lastikli çorap modelleridir. Günümüzde fantezi giyim ürünü olarak kullanılsa da silikonlu jartiyer çorapları günlük kullanımda külotlu çoraplardan çok daha kullanışlıdır. Bacağınıza tutunup kaymaması ile tasarlanmış jartiyer çorabı pot yapmaması, tuvalet sırasında kolaylığı, seksi hissettirmesi, sıcaklatmaması gibi güzellikleri ile tercih edilir.

Gecelik nedir? Uyumak için dizayn edilmiş şık ve gösterişli gece elbisesidir. Saten gecelikler, ipek gecelikler ve penye gecelikler en çok tercih edilen modellerdir. Yazlık ve kışlık modellerin yanı sıra dekolteli, dantelli ve tüllü fantezi gecelik modelleri vardır. http://www.gstringmodelleri.net/k/kulotlu-coraplar külotlu çorap modelleri kadınların sıklıkla baktığı modellerdir ve genelde bunlardan sipariş verirler.

Sabahlık nedir? Sabah mahmurluğunu atana kadar genellikle geceliklerin üzerine giyilen şık elbiselerdir. Belden kuşaklı ve uzun yapısı ile pratik olarak giyilerek evde rahat rahat dolaşılabilir.

Pijama nedir? Geceliklerin yerine tercih edilen uyku kıyafetleridir. Ne kadar rahat olsa bile gecelikler kadar seksi ve kadınsı değildir. Rahatlığına düşkün çiftler tarafından tercih edilir. http://www.gstringmodelleri.net/k/g-string-kulot sitesine girerek internet üzerinden siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.