Huawei p9 Dns Değiştirme

Huawei p9 Dns Değiştirme

Dünya çapında üretime başlandığı günden buyana büyük oranda ses getiren Huawei p9 telefonları gelecekte Apple ile yarışacak gibi duruyor. Çin’in İphone’u olarak bilinen bu telefonlar oldukça güzel tasarıma ve özelliklere sahip olarak geliştiriliyor. Ayrıca buna rağmen fiyat olarak çok uygun şekilde piyasaya sürülüyor. Kullanıcıların memnun kalmasıyla her geçen gün kendini daha da güncellemeye ve kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Günümüzde akıllı telefonu olmayan neredeyse sayılı insan kalmıştır. Bütün işlemlerin tek bir cihaz üzerinden yapılabiliyor olması teknolojinin insanlığa sağladığı en güzel fayda olarak akıllı telefonlar görülmektedir. Özellikle internet üzerinden erişim sağladığımız her site çeşitli ihtiyaçlarımızı giderme konusunda fazlasıyla hızlıdır. Fakat erişim sağlayamadıklarımız da zaman zaman sıkıtını yaşamamıza neden olmaktadır. Ülkemizde engellenen sitelere ulaşmak için akıllı telefonların DNS ayarını değiştirilmesi herkesin internet özgürlüğüne kavuşmasını sağlar. Huawei p9 cihazlarında DNS ayarları oldukça kolay yöntemler ile değiştirilmektedir.

Engellenen Sitelere Giriş Yöntemleri

Türkiye’nin gerek gündemi gerekse ekonomik etkenleri sebebiyle birçok ünlü ve yararlı siteye giriş engellenmektedir. Bu nedenle insanlar ihtiyaç giderme konusunda sıkıntı yaşayarak alternatif çözüm yöntemleri arayışına girer. Huawei p9 telefonlarını ülkemizde kullananlar için erişim yasağı olan sitelerin girişi izlenmesi gereken basit birkaç adım ardından gerçekleşebilmektedir. Bu adımların en başında kullanmış olduğunuz cihazın bir Wi-Fi ağına bağlı olması gelmektedir. Bu işlem ardından ağ ayarlarına girerek girmek istediğiniz site için uygun DNS numaraları ile mevcut kullandığınız DNS numaraları yer değiştirmeniz bütün zorlukları kolayca aşmanıza sebep olur. DNS numaralarını bulmak için ise tarayıcıları ya da sosyal medya araçlarını kullanabilmeniz mümkündür. İşte tüm bunların ardından birçok kişinin giriş yapamadığı sayfalara siz engelsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Donanım Gücü Harika Bir Cihaz Karşınızda

Huawei p9 ve türevleri teknoloji üzerine gelişim sağlayan markaların yer aldığı akıllı telefon piyasasına göz attığımızda donanım açısından en iyiler kategorisinde kesinlikle yer alan bir cihazdır. Tasarım olarak şuan kullanılan Android işletim sistemine sahip olan diğer telefonlara benzemesi ise büyük ilgi görmesine neden olmaktadır. Kullanıcıların oldukça beğendiği ekran yapısı sayesinde iş  dünyasında da kullanım olanağı ve kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca fotoğraf ve video gibi görselleri ayrıntılı şekilde görebileceğiniz özelliklere de kapsamlı bir şekilde yer verilmiştir. Yüksek çözünürlük sayesinde bütün her şeyi bu telefon sayesinde yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.