HTC One M8 DNS Değiştirme

HTC One M8 DNS Değiştirme

Akıllı telefon konusunda iyi bir marka olan Htc, oldukça sevilen One M8 modeli ile kullanıcılara iyi bir hizmet sağlıyor. Göze hitap için tasarlanan fırçalanmış metal yapısı ele tam oturması için kavislendirilmiştir. HTC BoomSoundTM özelliklerinin daha güçlü olarak bünyesinde barınmasına olanak sağlayan bu model iki mercekli kameraya sahip olarak üretildi. Bulanıkları kaldıracak özellik ve filtre efektleri ile fotoğraf konusundaki yeniliğini her zaman konuşturan bu marka daha büyük panoramik çekimler için de yenilendi. Ortalama boyutun iki katı olan Ultrapiksellere sahip olan HTC One M8 geniş pikselleri ile daha iyi fotoğraflar çekmenizi sağlar. Özellik açısından saymakla bitmeyen bu cihazı kullananlar tasarım konusunda hiçbir sorun yaşamazken internet bağlantısı ile ilgili de sorun yaşamak istemezler. Bunu sağlamak adına DNS ayarları hakkında bilgi alarak muhteşem cihazınızı her anlamda kusursuz kılacaksınız.

Yasaklı Siteler İçin DNS Değiştirme

Ülkemizde zaman aralıkları ile bazı önemli sitelere giriş engellenmektedir. Akıllı cihazlar hayatımıza giriş yaptıktan sonra her anlamda kolaylık sağlaması artık alışkanlık haline getiren durumları beraberinde yaşatır. Bu sebeple sosyal medya gibi yasaklanan uygulamalar ya da sıklıkla kullanılan bilgi içerikli sitelerin erişim yasağı her kullanıcıya sıkıntı yaratmaktadır. Bu gibi durumlarda yapılacak en iyi şey bağlantı kurduğunuz Wi-Fi üzerinden ayarları değiştirip dilediğiniz siteye girmektir. Bu olayı HTC One M8 cihazınızda ağ ayarları kısmından yapabilirsiniz. Sevilen bütün uygulamalara ve ihtiyaç duyulan bütün bağlantılara giriş sorunu yaşandığında 4 haneli DNS ayarını güncellemeniz yeterli olacaktır.

Sosyal Medya Özgürlüğüne Kavuşmanın En Kolay Yolu

Gündem olayları sebebiyle bazen sosyal paylaşım yasağı getirildiğinde hesap sahipleri alternatif yollar arayışına girer. Bunun en basit çözümü ise ufak bir dokunuş gerçekleştirmektir. Her zaman bir köşede alternatif DNS Değiştirme yöntemini kullanabileceğiniz numaraları kayıtlı tutmak size oldukça büyük yarar sağlayacaktır. Facebook, Twitter ve İnstagram gibi paylaşım araçları neredeyse herkes tarafından kullanılır. İnsanların kendilerini en rahat şekilde ifade edebildikleri bu araçlara engel geldiğinde ise tamamen özgürlük kısıtlanmış sayılmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı bulunan bu uygulamalar kişilerin kısa yoldan birbirleri ile iletişimini sağlamaktadır. Haberleşme özgürlüğüne gölge düşüren engellemeler birçok konuda gündeme gelmektedir. Bu durumlarda ise insanlar kişisel hesaplarına normale oranla daha fazla giriş yapmak istemektedir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.