Hamileler için yazlık gecelikler.

Hamileler için yazlık gecelikler.

İç çamaşırında yaz modası bahar aylarının gelmesi ile başladı. Artık kalın iç çamaşırları yerine daha hafif ve rahat iç çamaşırları kullanılmaya başlayabilir. Yaz sıcaklarının gelmesi ile bunaltıcı sıcaklar altında daha ferah olmak, açık renk, ince ve hafif kıyafetlerde daha rahat olmak için yazlık iç çamaşırı alışverişi yapmalısınız.

İç çamaşırı seçimi cilt sağlığı açısından önemlidir. Hem erkek hem de kadın iç giyim ürünleri alınırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır.  Yaz aylarının gelmesi ile iç çamaşırlarının terletici etkisi artmaktadır. Lastikli iç çamaşırlarının cildinize yapışması ve iz yapması büyük bir risk oluşturmaktadır. İç çamaşırının lastik izi yapması çok dar ya da hamile gecelik seçtiğinizi gösterir. Lastikleri geniş ve rahat iç çamaşırları seçmek kaşıntı ve egzama gibi enfeksiyonlara yakalanmamanıza yardımcı olacaktır.

Pamuklu iç çamaşırları da bayan iç çamaşırı konusunda ciddi bir öneme sahiptir. Hamile emzirme atleti ürünleri vücudun hassas noktaları ile direkt temas halinde olduğu için seçilirken özenli olunmalıdır. Enfeksiyon ve hastalıkların sebebi olacak hatalı iç çamaşırı kullanımı Çin’den gelen iç çamaşırları ile büyük risk oluşturmaktadır. Naylon ve sentetik kumaşlardan imal edilen iç çamaşırları teri ememediği ve hava almayarak terlemeye neden olduğu için nemli bir ortam oluşturur. Nem ise kötü kokulara, mantar hastalıklarına ve enfeksiyonlara neden olur. http://www.hamilegeceliktakimi.com/ sitesinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.  İç çamaşırı seçerken kumaş türünü inceleyin ve pamuk oranı yüksek iç çamaşırları tercih edin.

Fantezi iç giyim ürünlerinde de sık sık ucuz iç çamaşırı politikası sebebiyle sentetik ürünler kullanılmaktadır. Bu tür iç çamaşırlarını günlük olarak kullanmak riskli olabilir. Kullanım sırasında terleme ve kötü kokulara neden oluyorsa sadece fantezi iç çamaşırı olarak kullanabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.