Darbe emici iphone 7 kılıflar

Darbe emici iphone 7 kılıflar

Darbe emici iphone 7 kılıflar

Akıllı telefonların, dokunmatik ekranlarından dolayı diğer ürünlere göre bakımı biraz daha zor ve dikkatli olması gerekiyor. Elbette ki ekrana gelebilecek her hangi bir dış darbe sonucunda, ekranda çizikler ve kırıklar meydana gelebilmektedir. Bu durumları en aza indirebilmek üzere, telefon üreticileri, bunların yanı sıra telefon aksesuarlarını da tüketicilere sunarak yardımcı olmaktadır. Elbette ki böylelikle üretilen iPhone kılıf ürünleri en çok kullanılan aksesuarlar kapsamında yer alıyor.

Darbe emici kılıflar

Genel olarak kullanılan kılıf çeşitleri arasında, darbe emici ürünler en çok tercih edilenler arasında. Kılıfın tüm bölgelerinde bu özellik bulunabildiği gibi sadece köşelerinde de bu özellik sunulabilir. Böylelikle telefon yere sert bir şekilde düştüğünde, köşelerden gelen darbeler en aza indirilerek, kırılabilirlik de en aza indirilmiş olacaktır. http://www.iphone7kilifi.com/urun/hava-yastikli-silikon-kilif bu kılıf darbe emici kılıf olarak geçer ve telefonlarınıza tam koruma sağlar.

Silikon kılıf modelleri

Silikon kılıflar da genel olarak günümüzde en çok tercih edilenlerden bazılarındandır. Şeffaf silikon kılıflar, hem şıklık kazandırabildiği gibi hem de kullanım açısından kolaydır. Elastik olması da tak çıkart özelliklerini daha kolay bir hale getiriyor. http://www.iphone7kilifi.com/urun/seffaf-silikon-kilif tüm silikon kılıf modellerine buradan bakabilirsiniz.

Tasarım kılıf modelleri

Son günlerde farklı web adresleri üzerinden, kendi istediğiniz dizayna göre kılıf hazırlatmak mümkündür. İlk olarak nasıl bir model istediğinizin tercihini yapıyorsunuz. Daha sonra ise arka kısımda yer almasını istediğiniz resim ya da fotoğrafı web sitesi yetkilerine bildirerek, sizler için özel bir kılıf hazırlatılmasını temin ediyorsunuz. Böylelikle iphone 7 kapak istediğiniz tasarıma sahip olarak sizlerin adreslerine teslim edilmektedir.

Model ve renk seçimi

Genel olarak bu seçimler kişinin zevkine kalmış olurken, elbette ki telefon ana rengi ile de bir uyum içerisinde olabilmektedir. Yüzlerce farklı model ve renk arasından kendinize ait seçimlerinizi yaparak, telefonlarınıza koruyucu bir kılıf seçebilir, uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.