Asus Zenfone 6 DNS Değiştirme

Asus Zenfone 6 DNS Değiştirme

Asus marka telefonlar için erişim engeli olan sitelere girilmesi için hangi yöntemlere başvurulması gerektiğini birçok kişi merak ediyor. Bu cihazlarda kolaylıkla değiştirebileceğiniz birkaç ayar sayesinde dilediğiniz siteye girebilir ve engelsiz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Bahsi geçen ayarlar için ilk gerekli olan wi-fi bağlantısıdır. Bağlantı sağladıktan sonra kablosuz seçeneklerinden yapılandırma ayarlarına girmeniz gerekiyor. Yaklaşık 2-3 saniye kadar basılı tutmanız sonrasında ağı değiştir seçeneği ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu sayfa üzerinden gelişmiş ayarları göster kısmına tıkladığınızda ip ayarlarından yeni DNS numaralarını eskileri ile değiştirebilirsiniz. Önerilen ya da güvenilir DNS şifresini bulmaya özen göstermenizi her zaman için tavsiye ederiz.

Akıllı Telefondan Daha Ötesi

Bu cihaz akıllı telefonların arasında oldukça farklı bir tasarıma sahip modellerden birisidir. Elmas kesim tasarımı kullanıcılara sonsuzluk hissi vererek sanki bir değerli cevher kullanıyormuş gibi özellik kazandırıyor. Birbirinden gösterişli üç farklı renk seçeneği siyah, beyaz ve altın tonlaması tamamen kişilerin zevkine göre tercih edilebiliyor. Tasarımı yanı sıra çok yönlü bir işletim sistemine sahip olması hızlı bir kullanım olanağı tanıyor. Intel işlemcisine sahip olan cihaz yazılımda ZenBook’tan esinlendiği için içeriğindeki uygulama, oyun ve daha birçok şeyi donma yaşamadan kullanıcılarına sunuyor. Pil ömrü ise piyasadaki eş değer akıllı telefonlara göre oldukça uzun süreli dayanıyor. Güçlü bir grafik işlemcisinin olması fotoğraf ve videoların üst düzey performanslı çekimler ile kayıt altına alınmasına destek veriyor.

Çift Kart Özelliği Sayesinde İki Telefona Son

Sosyal kullanım ve iş hattı olarak iki ayrı telefon kullananlara oldukça fayda sağlayacak olan çift hat özelliği Asus Zanfone 6 modelinde yer almaktadır. Enerji tasarrufu oranını seçme konusundaki özelliği ise bir önceki modelinde denenmiş ve herkes tarafından beğenildiği için bu modelde de bulunmaktadır. Farklı komut seçenekleri sayesinde tamamen kullanım detaylarını tek tek kendinize göre ayarlayabilme şansınız vardır. Düşme ve çarpmalara karşı oldukça sağlam oluşu alıcıların uzun süreli kullanımına olanak tanımamaktadır. Dokunmatik ekranın hassasiyeti çıplak elin yanı sıra eldiven gibi aksesuarlarda da işlevinden ödün vermemektedir. Konforlu kullanımı ve şık tasarımı sayesinde bir telefondan beklediğiniz özelliklerden fazlasını Asus Zanfone 6’ da bulabileceğinizden emin olun.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.