Android İçin VPN Uygulaması (Ücretsiz)

Android İçin VPN Uygulaması (Ücretsiz)

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere google play üzerinden sunulan ve tamamen ücretsiz olan VPN uygulamasını tanıtacağım. Bilindiği gibi çeşitli zamanlarda sosyal medya erişimleri ve bazı sitelere erişimler sıkça engellenmektedir. Ancak Google play üzerinden Android telefon ya da tabletleriniz için indirecek olduğunuz bu uygulama sayesinde kolay ve kesintisiz bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz. Belli aralıklarla reklamlar çıktığını hatırlatayım. Ancak bu rahatsız edici nitelikte değildir. Kullandıktan sonra sizde memnun kalacaksınız.

Programcı Tarafından Yapılan Açıklama ve Özellikler

% 100 ücretsiz VPN! Yüksek VPN hızı! Android için en iyi sınırsız ücretsiz VPN istemcileri. Turbo VPN – Ücretsiz VPN proxy’si, sitelerin engellemesini kaldırmak, WiFi hotspot’u güvenli hale getirmek ve gizliliği korumak için bir tavşan gibi bağlayın.
En Hızlı – Yüksek VPN hızında tavşan olarak başarıyla bağlanın.
En kolay – VPN proxy sunucusuna bağlanmak için bir dokunun.
En Kararlı – Daha iyi VPN hizmeti sunmak için birçok ücretsiz bulut proxy sunucusuna sahip olun.
Turbo VPN – Ücretsiz VPN proxy,
Okul wifi ve okul bilgisayarı için okul ücretsiz VPN proxy’si olarak güvenlik duvarlarını atlayın.
Ücretsiz VPN proxy sunucusu ile web sitelerinin engellenmesini kaldırın. Ayrıca, ülkenizde bulunmayan videonun engellemesini kaldırabilir.
Ağ trafiğini WiFi hotspot altında koruyun İzlenmeden anonim ve güvenli bir şekilde göz atın. Özel taramanın keyfini çıkarın.
WiFi, LTE, 3G ve tüm mobil veri taşıyıcıları ile çalışır.
Verileri OpenVPN protokollerini (UDP / TCP) kullanarak şifreler.
Şimdi bu android VPN APK download özgür hafif APK.

Programı GooglePlay üzerinden indirmek için tıklayın.

Android Cihazlarda DNS değiştirerek erişim sağlamak için aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Android DNS Değiştirme

Yok ben program kullanmayı tercih ediyorum diyenler için Android cihazlara uygun olan en iyi programları aşağıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Android DNS Değiştirme Programları

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.