Android Dns Değiştirme Programları (En İyileri)

Android Dns Değiştirme Programları (En İyileri)

Android cihaz kullanıcıları için dns değiştirme konusunda işinize yarabilecek olan programlardan bahsedeceğiz. Bu programlar sayesinde dns’lerinizi kolayca değiştirebilecek ve android cihazlarınızdan da sorunsuz bir şekilde facebook, twitter ve youtube gibi tüm sitelere giriş yapabileceksiniz. Bu programları tanıtmadan önce, programsız olan android değiştirme yönteminin linkini sizlere verelim. Öncelikli olarak android dns değiştirme konusunu okuyarak dns değişimini nasıl yapabileceğinize göz atın, ardından bu yöntem işinize yaramazsa aşağıdaki programlardan birini kurarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Yöntem 1’în konusu: android dns değiştirme

Android DNS Değiştirme Programları

Engelsiz: Dns Değiştirici: Bu program bir VPN uygulaması değildir. Programda 2 farklı mod bulunmaktadır. Bunlardan biri “otomatik ayar“lama modu diğeri ise “manuel ayar“lama modudur.engelsiz dns değiştirme programı

Otomatik ayar: kullanıcılar bu modda tek yapması gereken uygula butonuna basmalıdır. Arka planda yapılması gereken bütün ayarları program kendisi otomatik olarak yapacaktır.

Manuel ayar: Üst düzey kullanıcılar için sunulan bir ayarlama şeklidir. Bu mod sayesinde dns ekleyebilir, mevcut bulunan dnsler üzerinde değişim yapılabilir ve dns listesinde yapmış olduğunuz bütün değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Programın indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.arcsoft.engelsiz&hl=trandroid dns değitşirme programı

Dns Değiştirme: Programı indirdiğiniz zaman sizlere liste halinde dns çeşitleri sunmaktadır. Bu sayede listeden dilediğiniz adresi seçerek kolay bir şekilde dns değiştirmenizi sağlamaktadır. Bu sayede her hangi bir şekilde engellenmiş olan web sitelerine kolaylıkla erişim sağlamanıza olanak tanıyabilmektedir. Basit ve kolay bir arayüze sahip olmasının yanı sıra uğraştırıcı bir yönünün olmaması programın sevilen taraflarından diyebiliriz.

Programın indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.furkan.dns&hl=tr

Dns Changer: Yabancı bir arayüze sahip olan programın yapımcıları da yapancı. Bu dns changer androidyüzden program hakkında kesin ve net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Ancak google play’deki puanına falan bakarsak eğer bir çok kişi kullanmış ve son derece yararlı bir program. Türkiye’de erişime engellenen web sitelerine giriş yapmak için yurtdışı dns adreslerini kullanmamız gerekiyor. Program’da yabancı olduğundan dolayı sunulan bütün dns adresleri de yabancı. O halde verim açısından daha kullanılabileceğini düşündüğümüz için bu programı da listeye eklemek istedik.

Programın indirme linki:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.furkan.dns&hl=tr

Hızlı DNS Değiştirici (rootsuz): Tek dokunuş, tek saniye ile dns adresinizi değiştirme olanağı sunan, yakın dns değitşirici rootsuzzamanda çıkan ve bir çok kişinin tercih ettiği bir diğer uygulama da bu diyebiliriz. Farklı temaların olması programa renk yönünden daha bir hava katmış bunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Programın özelliklerinden en önemlileri ise 15 farklı dns server seçeneğinin yer alması diyebiliriz. Ayrıca diğerlerine oranla performansı ve tasarımı da gözle görülür derece de bir farklı diyebiliriz. Sizlerde hemen bu programı deneyin ve kısa sürede erişime engelli olan bütün web sitelerindeki erişimleri kaldırın.

Programın indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mustafademir.fastdnschanger&hl=tr

Google play’de yer alan bütün dns değiştirme programlarını buraya eklemek istemedim. Çünkü diğerlerinin de işlevi aynı bu şekilde fakat bu listede yer alan programlar, kullanıcılar tarafından bolca oy görmüş, tavsiye edilen ve kullanılan programlardan oluşmaktadır. Sizlerde diğer programlar ile cihazınızı yormayın ve bu programlar arasından istediğinizi seçerek en iyi şekilde verim alabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.