2016 Proxy Siteleri

2016 Proxy Siteleri

Vekil sunucular ya da diğer adı ile proxyler, ülkeler tarafından yasaklama işlemine tabi tutulan sitelere bağlantı sağlanması maksadı ile asgari erişim yöntemini kullanan, ön belleğe ziyaret edilen sayfaları alan ve doğrudan erişime gerek duymayan uygulama şeklini gerçekleştiren sunuculardır. Performans geliştirme, ters vekil, açık vekil hazır vekil olmak üzere tipleri bulunan proxyler, erişim engelleri karşısında başvurulan 2016 proxy siteleri başlığı altında, erişim engeline takılmak istemeyen kullanıcılara sunulmaktadır.

Proxy Siteleri Neler?

Özellik ile ülkemizde, internet erişimine getirilen yasaklamalar ya da engellemeler, proxy kullanımını ön plana çıkarmış bulunmaktadır. Vekil sunucular, bu ihtiyaçtan hareketle çalışan, erişim engellerini ortadan kaldıran ve özgür net sloganını gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olan araçlardır. Güncellikleri testler ile sabitlenen ve kullanıcılar tarafından sıklık ile kullanılan 2016 proxy isimleri yapılan paylaşımlar ile ilgilenenlere duyurulmaktadır. Bu vekil sunucular arasında, proxyzancom, proxysitecom gibi adresler bulunmaktadır. İnternet erişiminin kesintisiz sağlanması aracılığını yerine getiren, bu ve bunun gibi siteler, engellemeler oldukça, internet kullanıcılarının karşısında kurtarıcı olarak yer alacaktır.

Proxy Site Çeşitleri

Hizmetlerde, sunumlarda özgür olunması, her bireyin haklarından özgürce yararlanması gerekli olan bir kavram olsa da, yaşanılan sıkıntılar zaman zaman bireyleri bu tür arayışlara sevk etmektedir. Bilinen ve hiçbir sıkıntı yaşanmayan siteler, her ne kadar yabancı dil ağırlıklı olsa da, kullanıcılar, yasaklar ile mücadele için kolay uygulamalar ya da tercihler arasında olan 2016 proxy site çeşitleri ile yabancı dil seçeneğine rağmen, ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır.

Sorunsuz çalışan Proxy listesine göz atabilirsiniz;

2016 proxy listesi

dns değiştirme programı

Güncelleme: 2017 proxy siteleri adlı yazımızda güncel listeyi sizler sunmuş bulunmaktayız.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.